Бојана* ‎– Во Дилема

Label:
Premier Production ‎– none
Format:
CD, Album, Cardboard Sleeve
Country:
Released:
Genre:
Pop
Style:

Tracklist

1 Зборови
2 Нема Јас Да Сфатам
3 Бегам Од Тебе
4 Во Дилема
5 Искрено
6 Во Твоите Очи
7 Мисија
8 Колку Вреди Љубовта
9 Не Нема Нас
10 Сериозна Забава
11 Кон Небото

Credits

Barcode and Other Identifiers

  • Matrix / Runout: БОЈАНА-ДИЛЕМА

Reviews