Гоце Арнаудов* ‎– Секогаш Ваш - 3

Label:
МРТ ‎– МП 21255
Format:
Cassette, Album, Stereo
Country:
Released:
Genre:
Style:

Credits

Notes

Македонска Радио - Телевизија
Де Музичка И Касетна Продукција

Снимано во: М - 3 на МРТ
Тон Мајстор: Т. Панајотов
Уредник И Продуцент: Мето Автовски
Одговорен Уредник: Јане Коџабашија

Barcode and Other Identifiers

  • Rights Society: СОКОМ

Reviews