Anjeza Shahini ‎– Erdhi Momenti

Label:
Euro Star ‎– 0000
Format:
CD, Album
Country:
Released:
 
Genre:
Pop
Style:

Tracklist

Notes

1

E Njejta Enderr Anjeza Shahini
2

Jam Anjeza Shahini
3

Kur Je Larg Anjeza Shahini
4

Lamtumire Anjeza Shahini
5

Lote Pendimi Anjeza Shahini
6

Nese Dyshon Anjeza Shahini
7

Nga Zero Anjeza Shahini
8

Shuhem Dhe Ndizem Me Ty Anjeza Shahini
9

Veten S'e Gjetem Anjeza Shahini

Reviews