Dueti Sali Dhe Feriz Krasniqi ‎– Këngë Popullore Shqiptare

Label:
PGP RTB ‎– EP 16243
Format:
Vinyl, 7", EP
Country:
Released:
Genre:
Style:

Tracklist

A1 Tre Kavazë Rrinë Në Derë
A2 Kalldremit Po Më Shkon Si Shah
B Zuna Kajkë Rashë Në Detë

Credits

Barcode and Other Identifiers

  • Matrix / Runout (Runout A): EP 16243 A 25029
  • Matrix / Runout (Runout B): EP 16243 B 25029

Reviews