Mentor Xhemali / Ramiz Kovaçi ‎– Aleko Kareco - Punojmë Dhe Vigjëlojmë / Kristo Kote - Marshojnë Vullnetarët

Label:
Artexport ‎– AS-008
Format:
Vinyl, 7", 45 RPM
Country:
Released:
 
Genre:
Style:
 

Tracklist

A Aleko Kareco - Punojmë Dhe Vigjëlojmë
B Kristo Kote - Marshojnë Vullnetarët

Reviews