Rengin ‎– Rengin

Label:
Özer Plak ‎– none
Format:
Cassette, Album
Country:
Released:
Genre:
Style:

Credits

Notes

Canım ailem; size kelimeler yetersiz kalıyor. En zor günlerimde siz var gücünüzle yanımdaydınız.
Işın, Bülent ve Erkin Özsekban o güzel yanacıklarınızdan öper, kucak dolusu mutluluklar dilerim. Tanrı sizleri başımdan hiç eksik etmesin. Şahin Özer; hiçbir zaman hiçbir özveriden kaçınmayan, bütün çocuklarına bir baba, bir ağabey olan, her şeyden önemlisi beni size ulaştıran büyük dost değerli yapımcım Şahin Özer'e sonsuz teşekkürler.
Attila Özdemiroğlu; Hocam ben sizden "nasıl müzisyen olunur"u değil, "nasıl insan olunur"u da öğrendim. Albüm hazırlığı süresince engin tecrübelerinizle yoluma tuttuğunuz ışık beni bir ömür boyu aydınlatacak. Öğrenciniz olmanın şerefini yaşarken vargücümle size layık olmaya çalışacağım. Bütün güzellikler sizinle olsun.
Sezen Aksu; Ben aşklarımı sizinle yaşadım. Dokunmanın, koklamanın, özlemlerin tüm güzelliğini yine sizinle paylaştım. Sizinle söyleyip, sizinle ağladım. Siz bilmediniz ama ben size de üzüldüm, size de ağladım. Dilerim gözyaşlarınız sonsuza dek gözdamarlarınızda kalsın. Size gülmeler yaraşır Sezen Aksu, gülmeler yaraşır.
İlker Yurtcan; Biz seninle beraber düştük yollara. Şu an eminim sen de en az benim kadar heyecanlısın. O güzel ruhun, o güzel bestelerin hiç susmasın. Teşekkürler.
D.A.T Production; Ailenin ilk çocuğu olmak bilemezsiniz nasıl keyifli. En zor günlerimde doğum sancıları içinde kıvranırken sizler öylesine sahip çıktınız ki bana, korkmadım hiçbir şeyden. Acımı, tatlımı, çelişkilerimi, sırlarımı, yalnızlığımı yaşarken de sizler hep yanımdaydınız ve dilerim hiçbir zaman ayrılmayız. Teşekkürler D.A.T
Ve emeği geçen müzisyen arkadaşlarıma, isimlerini sayamadığım tüm dostlarıma en içten sevgilerimle.

Rengin

Barcode and Other Identifiers

  • Barcode: none
  • Other: KB 96.34.Ü.101.143

Other Versions (1 of 1) View All

Cat# Artist Title (Format) Label Cat# Country Year
MŞ•CD•371 Rengin Rengin(CD, Album) Destan Müzik MŞ•CD•371 Turkey 1996 Sell This Version

Reviews