Γλυκερία

Real Name:
Γλυκερία Κοτσούλα (Glykeria Kotsoula)
Profile:
Glykeria is a Greek singer born in 1953 in Agio Pnevma, Serres.
Wife of Στέλιος Φωτιάδης (Stelios Fotiadis)
Sites:
In Groups:
Variations:

Γλυκερία Discography Tracks

Albums

Γλυκερία - Μην Κάνεις Όνειρα album art Απόστολος Καλδάρας, Γλυκερία, Γιώργος Γερολυμάτος Απόστολος Καλδάρας, Γλυκερία, Γιώργος Γερολυμάτος - Μην Κάνεις Όνειρα (Album) Lyra Greece 1978 Sell This Version
Γλυκερία - Στα Μάτια Κοίτα Με album art Γλυκερία, Στέλιος Φωτιάδης Γλυκερία, Στέλιος Φωτιάδης - Στα Μάτια Κοίτα Με (Album) Lyra, Lyra Greece 1980 Sell This Version
Γλυκερία - Σμυρνέικα album art Γλυκερία Σμυρνέικα (Album) Lyra Greece 1981 Sell This Version
Γλυκερία - Από Τη Σμύρνη Στον Πειραιά album art Γλυκερία Από Τη Σμύρνη Στον Πειραιά (Album) Lyra Greece 1983 Sell This Version
Γλυκερία - Πρώτο Βράδυ Στην Αθήνα album art Νίκος Ξυδάκης , Τραγουδούν Ξυδάκης* - Γλυκερία - Λιδάκης* Νίκος Ξυδάκης , Τραγουδούν Ξυδάκης* - Γλυκερία - Λιδάκης* - Πρώτο Βράδυ Στην Αθήνα (Album) Lyra Greece 1983 Sell This Version
Γλυκερία - Νάταν Η Ζωή Τραγούδι album art Λίνος Κόκοτος , Πόπη Αστεριάδη - Κώστας Λεοντίδης , Συμμετέχει Η Γλυκερία Λίνος Κόκοτος , Πόπη Αστεριάδη - Κώστας Λεοντίδης , Συμμετέχει Η Γλυκερία - Νάταν Η Ζωή Τραγούδι (Album) Lyra Greece 1983 Sell This Version
Γλυκερία - Με Τη Γλυκερία Στην Όμορφη Νύχτα - Ζωντανή Ηχογράφηση album art Γλυκερία Με Τη Γλυκερία Στην Όμορφη Νύχτα - Ζωντανή Ηχογράφηση (Album) Lyra Greece 1983 Sell This Version
Γλυκερία - Στην Όμορφη Νύχτα Και Φέτος... - Ζωντανή Ηχογράφηση album art Μ. Δημητριάδης* - Ν. Καραγιάννη* - Η. Μακρής* - Κ. Αυγέρη* , Συμμετέχει Η Γλυκερία Μ. Δημητριάδης* - Ν. Καραγιάννη* - Η. Μακρής* - Κ. Αυγέρη* , Συμμετέχει Η Γλυκερία - Στην Όμορφη Νύχτα Και Φέτος... - Ζωντανή Ηχογράφηση (Album) Lyra Greece 1984 Sell This Version
Γλυκερία - Τραγούδι Αισθηματικό album art Γλυκερία Τραγούδι Αισθηματικό (Album) Lyra Greece 1985 Sell This Version
Γλυκερία - Νύχτες Μαγικές Κι Ονειρεμένες album art Γλυκερία , Συμμετέχει Ο Νίκος Παπάζογλου Γλυκερία , Συμμετέχει Ο Νίκος Παπάζογλου - Νύχτες Μαγικές Κι Ονειρεμένες (Album) Lyra Greece 1985 Sell This Version
CBS 450291, 450291-1 Γλυκερία - Πότε Βούδας Πότε Κούδας album art Πέτρος Βαγιόπουλος - Μανώλης Ρασούλης Φιλική Συμμετοχή : Γλυκερία, Νίκος Παπάζογλου, Χριστίνα Μαραγκόζη, Λεωνίδας Βελής Πέτρος Βαγιόπουλος - Μανώλης Ρασούλης Φιλική Συμμετοχή : Γλυκερία, Νίκος Παπάζογλου, Χριστίνα Μαραγκόζη, Λεωνίδας Βελής - Πότε Βούδας Πότε Κούδας(LP, Album) CBS, CBS CBS 450291, 450291-1 Greece 1986 Sell This Version
Γλυκερία - Μάτια Μου album art Γλυκερία Μάτια Μου (Album) Lyra Greece 1986 Sell This Version
Γλυκερία - Τα Παρατράγουδα album art Τάσος Ιωαννίδης (2), Δημήτρης Κεσίσογλου Τραγούδι: Ισιδώρα Σιδέρη Συμμετέχει Η Γλυκερία Τάσος Ιωαννίδης (2), Δημήτρης Κεσίσογλου Τραγούδι: Ισιδώρα Σιδέρη Συμμετέχει Η Γλυκερία - Τα Παρατράγουδα (Album) Lyra Greece 1987 Sell This Version
Γλυκερία - Με Πανσέληνο album art Γλυκερία Με Πανσέληνο (Album) Lyra Greece 1987 Sell This Version
243839-2 Γλυκερία - Έλα Και Φύγαμε album art Ζιγκ-Ζαγκ , Συμμετέχει Φιλικά Η Γλυκερία Ζιγκ-Ζαγκ , Συμμετέχει Φιλικά Η Γλυκερία - Έλα Και Φύγαμε(CD, Album) WEA 243839-2 Greece 1988 Sell This Version
Γλυκερία - Νέα Σελήνη  album art Πέτρος Δουρδουμπάκης, Γλυκερία Πέτρος Δουρδουμπάκης, Γλυκερία - Νέα Σελήνη (Album) Lyra Greece 1988 Sell This Version
Γλυκερία - Βόλτα Στην Ελλάδα album art Γλυκερία Βόλτα Στην Ελλάδα (Album) Lyra Greece 1989 Sell This Version
246090-1 Γλυκερία - Στου Φεγγαριού Την Αγκαλιά album art Ηλίας Μακρής, Θανάσης Πολυκανδριώτης Συμμετέχει Φιλικά Γλυκερία Ηλίας Μακρής, Θανάσης Πολυκανδριώτης Συμμετέχει Φιλικά Γλυκερία - Στου Φεγγαριού Την Αγκαλιά(LP, Album) WEA 246090-1 Greece 1989 Sell This Version
244988, 244988-1 Γλυκερία - Γυάλινα Σπίτια album art Παναγιώτης Τσίρος , Φιλική Συμμετοχή Γλυκερία Παναγιώτης Τσίρος , Φιλική Συμμετοχή Γλυκερία - Γυάλινα Σπίτια(LP, Album) WEA, WEA 244988, 244988-1 Greece 1989 Sell This Version
Γλυκερία - Όλα Μου Τα Μυστικά album art Γλυκερία Όλα Μου Τα Μυστικά (Album) WEA Greece 1990 Sell This Version
Γλυκερία - Η Αλτάνα Της Πάργας album art Γλυκερία, Κώστας Σμοκοβίτης, Μιχάλης Τερζής Γλυκερία, Κώστας Σμοκοβίτης, Μιχάλης Τερζής - Η Αλτάνα Της Πάργας (Album) WEA Greece 1990 Sell This Version
Γλυκερία - Ξημέρωσε album art Γλυκερία Ξημέρωσε (Album, Maxi) WEA Greece 1991 Sell This Version
Γλυκερία - Live Στο Λυκαβηττό album art Γλυκερία Live Στο Λυκαβηττό (Album) WEA Greece 1992 Sell This Version
Γλυκερία - Η Χώρα Των Θαυμάτων album art Γλυκερία Η Χώρα Των Θαυμάτων (Album) WEA Greece 1992 Sell This Version
Γλυκερία - Σύγχρονο Λαϊκό Τραγούδι album art Στάθης Αγγελόπουλος, Ελένη Βιτάλη, Γλυκερία, Κατερίνα Κούκα, Άντρη Κωνσταντίνου, Ηλίας Μακρής, Χρήστος Νικολόπουλος, Γιώργος Σαρρής, Τάκης Σούκας Στάθης Αγγελόπουλος, Ελένη Βιτάλη, Γλυκερία, Κατερίνα Κούκα, Άντρη Κωνσταντίνου, Ηλίας Μακρής, Χρήστος Νικολόπουλος, Γιώργος Σαρρής, Τάκης Σούκας - Σύγχρονο Λαϊκό Τραγούδι (Comp) Lyra, Σινασός Greece 1993 Sell This Version

Reviews

Add Review

ioanniskaperonis2

ioanniskaperonis2

August 9, 2017
Verry Good Music Vor Glikeria Perfect Mein Name Ioannis Kaperonis Greego

Videos (15) Edit