Микола Сингаївський

Real Name:
Микола Федорович Сингаївський
Profile:
Mykola Fedorovych Synhayivsky (born 12 November 1936) — Ukrainian poet and lyricist of many popular Ukrainian songs. Best known for the song "Chornobryvtsi" ("Marigolds").

Сингаївський Микола Федорович (*12 листопада 1936) — український поет, автор пісні «Чорнобривці».
Sites:
Variations:
[a1054724]

Artist

Микола Сингаївський Discography Tracks

Writing & Arrangement

33ГД000821, 33ГД000822 Микола Сингаївський - Сніг Летить / Вишневий Цвіт / На Калині Мене Мати Колихала album art Various На Калині Мене Мати Колихала (as М. Сингаївський) Various - Сніг Летить / Вишневий Цвіт / На Калині Мене Мати Колихала(Flexi, 7", Mono) Мелодия, Мелодия 33ГД000821, 33ГД000822 USSR 1968 Sell This Version
Микола Сингаївський - Любисток / Чорнобривці / Чекаю / Я - Маленька album art Various Чорнобривці (as М. Сингаївський) Various - Любисток / Чорнобривці / Чекаю / Я - Маленька (Comp) Мелодия USSR 1970 Sell This Version
Микола Сингаївський - Український Народний Хор Ім. Г. Г. Верьовки album art Український Народний Хор Ім. Г. Г. Верьовки* Розляглося Наше Поле (as М. Сингаївський) Український Народний Хор Ім. Г. Г. Верьовки* - Український Народний Хор Ім. Г. Г. Верьовки (Album) Мелодия USSR 1971 Sell This Version
Микола Сингаївський - Пісні О. Екімяна album art Чарівні Гітари Ти За Мене Заміж Вийди (as М. Сингаївський) Чарівні Гітари - Пісні О. Екімяна Мелодия USSR 1977 Sell This Version
Микола Сингаївський - Звездный Час album art Татьяна Кочергина Любoвi Цвiт (as H. Сынгаевский) Татьяна Кочергина - Звездный Час (Album) Мелодия, Мелодия USSR 1979 Sell This Version
С60-09305-06 Микола Сингаївський - Грими, Могутня Пісне! Антологія Української Радянської Пісні (1960-1970) album art Various Зоре моя, Зоре (as М. Сингаївський) and 1 more… Various - Грими, Могутня Пісне! Антологія Української Радянської Пісні (1960-1970)(LP, Comp, Whi) Мелодия С60-09305-06 USSR 1982 Sell This Version
CYFP 3001 Микола Сингаївський - Квіти З України album art Алла Кудлай Привітайся, Сонце З Землею (as М. Сингаївський) Алла Кудлай - Квіти З України(Cass, Album) Yevshan CYFP 3001 Canada 1990 Sell This Version
С30 30375 004 Микола Сингаївський - Криниця Моя Жива album art Тріо Бандуристок (3) Україно, Любов Моя (as Н.Сінгаївський) Тріо Бандуристок (3) - Криниця Моя Жива(LP, Album) Мелодия С30 30375 004 USSR 1990 Sell This Version
С30 29879 008 Микола Сингаївський - Ой, Гарна Я, Гарна album art Раїса Кириченко Безсмертник Раїса Кириченко - Ой, Гарна Я, Гарна(LP, Album) Мелодия С30 29879 008 USSR 1990 Sell This Version
Микола Сингаївський - Черемшина album art Руся Чорнобривці (as М. Сингаївський) Руся - Черемшина (Album) NAC Ukraine 1994 Sell This Version
none Микола Сингаївський - Писанка album art Рекрут Чорнобривці (as М. Сингаївський) Рекрут - Писанка(Cass, Album) Студія "Галмлин" none Ukraine 1996 Sell This Version
NAC CD 044 Микола Сингаївський - Ми З України album art Various Безсмертник (as М. Сингаївський) Various - Ми З України(CD, Comp) NAC NAC CD 044 Ukraine 2001 Sell This Version
4820011570028 RRCD 166 Микола Сингаївський - Волошкове поле album art Валентина Степова Пролітали гуси (as М. Сингаївський) and 1 more… Валентина Степова - Волошкове поле(CD, Album) Rostok Records 4820011570028 RRCD 166 Ukraine 2001 Sell This Version
NAC CD 004 Микола Сингаївський - Час Рікою Пливе album art Микола Гнатюк* Джерело Микола Гнатюк* - Час Рікою Пливе(CD, RE) NAC NAC CD 004 Ukraine 2002 Sell This Version
CD-016 Микола Сингаївський - Золото Карпат album art Іван Попович Жменька Рідної Землі (as М.Сингаївський) Іван Попович - Золото Карпат(CD, Album) Студія 6 Секунд CD-016 Ukraine 2002 Sell This Version
K0018 Микола Сингаївський - Краще album art Любов і Віктор Анісімови Чорнобривці (as М.Сингаївський) Любов і Віктор Анісімови - Краще(CD, Comp) Med K0018 Ukraine 2002 Sell This Version
Микола Сингаївський - Білі Черемхи album art Віктор Павлік Чорнобривці (as М.Сингаївський) Віктор Павлік - Білі Черемхи (Album) Студія 6 Секунд Ukraine 2005 Sell This Version
A.R. 003-04 Микола Сингаївський - Найкраще | The Best Of album art Ніна Матвієнко | Nina Matviyenko* Колискова Зорі Ніна Матвієнко | Nina Matviyenko* - Найкраще | The Best Of(CD, Comp) Астра A.R. 003-04 Ukraine 2005 Sell This Version
none Микола Сингаївський - За Віру, Надію Та Любов! album art Микола Сікора Вулиця кохання Микола Сікора - За Віру, Надію Та Любов!(CD, Album, Dig) МПЦ "Нота-СіМ" none Ukraine 2005 Sell This Version
A.R.044-06 Микола Сингаївський - Кращі Пісні Української Естради XX Століття Випуск 2 album art Various Чорнобривці Various - Кращі Пісні Української Естради XX Століття Випуск 2(CD, Comp) Астра A.R.044-06 Ukraine 2006 Sell This Version
LM CD 474 Микола Сингаївський - Усім Матерям Присвячується... album art Володимир Гришко* Чорнобривці (as М. Сингаївський) Володимир Гришко* - Усім Матерям Присвячується...(CD, Album) Lavina Music LM CD 474 Ukraine 2006 Sell This Version
UM-CD 106 Микола Сингаївський - Ой Там, За Лісочком album art Національний Заслужений Академічний Український Народний Хор Імені Григорія Верьовки* Розляглося Наше Поле (as М. Сингаївський) Національний Заслужений Академічний Український Народний Хор Імені Григорія Верьовки* - Ой Там, За Лісочком(CD, Album) UKRmusic UM-CD 106 Ukraine 2007 Sell This Version
krm 082 Микола Сингаївський - Черемшина album art Various Чорнобривці Various - Черемшина(LP, Comp) Країна Мрій krm 082 Ukraine 2015 Sell This Version
LCD-383 Микола Сингаївський - З Маминих Долонь album art Ніна Матвієнко Колискова Зорі Ніна Матвієнко - З Маминих Долонь(CD) Національна Радіокомпанія України LCD-383 Ukraine Unknown Sell This Version
none Микола Сингаївський - Співає Заслужений Артист України album art Олександр Василенко Дзвони (as М. Сингаївський) Олександр Василенко - Співає Заслужений Артист України(Cass, Album) Not On Label none Ukraine Unknown Sell This Version