Олег Скрипка

Real Name:
Олег Юрьевич Скрипка
Profile:
Олег Юрьевич Скрипка (born 24 May 1964, Ленинабад, Таджикская ССР) — ukranian musician, singer, composer, frontman of the band «Воплі Відоплясова».
Sites:
In Groups:
Variations:
[a1061379]

Artist

Albums

Олег Скрипка - Інколи album art Oleg Skripka* Інколи (Album) Gala Records (5) Ukraine 2001 Sell This Version
Олег Скрипка - Відрада album art Олег Скрипка Відрада (Album) Lavina Music, Lavina Music, Lavina Music, Lavina Music Ukraine 2004 Sell This Version
none Олег Скрипка - Концерт Для Скрипки І Біг-Бенду album art Олег Скрипка та Оркестр Ігоря Бутмана* Олег Скрипка та Оркестр Ігоря Бутмана* - Концерт Для Скрипки І Біг-Бенду(14xFile, MP3, 320) Країна Мрій none 2010
Олег Скрипка - Гуманісти album art Олег Скрипка, Лесь Подерв’янський Олег Скрипка, Лесь Подерв’янський - Гуманісти (Album) Країна Мрій Ukraine 2011 Sell This Version
Олег Скрипка - Жоржина album art О. Скрипка* Жоржина (Album) Країна Мрій Ukraine 2011 Sell This Version
krm 071 Олег Скрипка - Этно-Диско Вечорниці album art DJ O'Skrypka* Этно-Диско Вечорниці(CD, Album, Mixed, Dig) Країна Мрій krm 071 Ukraine 2013 Sell This Version

Singles & EPs

krm 041 Олег Скрипка - Серце У Мене Вразливе... album art О. Скрипка* Серце У Мене Вразливе...(CD, Maxi) Країна Мрій krm 041 Ukraine 2009 Sell This Version
krm 047 Олег Скрипка - Щедрик album art Олег Скрипка Щедрик(CD, Single, Enh) Країна Мрій krm 047 Ukraine 2010 Sell This Version

Compilations

krm 058 Олег Скрипка - Офіційна MP3-Колекція album art Олег Скрипка Офіційна MP3-Колекція(CD-ROM, Comp, MP3) Країна Мрій krm 058 Ukraine 2011 Sell This Version
krm 065 Олег Скрипка - Інколи / Відрада / Жоржина album art Олег Скрипка Інколи / Відрада / Жоржина(Box, Comp, Ltd + 3xCD, Album, RE, Dig) Країна Мрій krm 065 Ukraine 2012 Sell This Version