Maiken

Maiken

Real Name:
Kadri Koppel
Profile:
Estonian singer, born March 4, 1977
Kadri Koppel (tuntud ka esinejanime Maiken all; sündinud 4. märtsil 1977) on Eesti laulja ja laulupedagoog.
Sites:
[a1123855]

Artist

Maiken Discography

Miscellaneous

019 Maiken Suudlus(4xFile, MP3 + 4xFile, WAV) BLAYA 019 Estonia 2010