Борис Шемяков

Борис Шемяков

Variations:
[a1602627]

Artist

Борис Шемяков Discography Tracks

Compilations

33Д—31467-68 Александра Пахмутова Весна Сорок Пятого Года (as Б. Шемяков) Александра Пахмутова - Песни Александры Пахмутовой(10", Comp, Mono, Pin) Мелодия 33Д—31467-68 USSR 1971 Sell This Version