Shaban Kelmendi

Shaban Kelmendi

Variations:
[a2138713]

Artist

Shaban Kelmendi Discography Tracks

Singles & EPs

SBK 0364 Jakup* Dhe Rrahman Krasniqi I Percjell Shaban Kelmendi Jakup* Dhe Rrahman Krasniqi I Percjell Shaban Kelmendi - Xhevdet Dora / Dola Nibahqe Me Xhezdis(7", Single) Beograd Disk SBK 0364 Yugoslavia 1977 Sell This Version
SBK0363 Jakup* Dhe Rrahman Krasniqi I Percjellur Nga Shaban Kelmendi Jakup* Dhe Rrahman Krasniqi I Percjellur Nga Shaban Kelmendi - Qysh Na Duel Ky Bedat(7", Single) Beograd Disk SBK0363 Yugoslavia 1977 Sell This Version