Qamil Krasniqi

Qamil Krasniqi

[a2192407]

Artist

Qamil Krasniqi Discography Tracks

Singles & EPs

SND - 2004 Behram Canolli Dhe Qamil Krasniqi Behram Canolli Dhe Qamil Krasniqi - Ishin Kanë Shtatë - Tejë Vetë(7") Diskoton SND - 2004 Yugoslavia Unknown Sell This Version