Mustafa Shala

[a2213338]

Artist

Mustafa Shala Discography Tracks

Singles & EPs

EDK-5255 Mustafa Shala - Për Një Megjë album art Hashim Shala Dhe Mustafa Shala Hashim Shala Dhe Mustafa Shala - Për Një Megjë(7", EP) Diskos EDK-5255 Yugoslavia 1969 Sell This Version
EDK-5223 Mustafa Shala - Këngë Folklorike Kënduar Nga album art Hashim* Dhe Mustafa Shala Hashim* Dhe Mustafa Shala - Këngë Folklorike Kënduar Nga(7", EP) Diskos EDK-5223 Yugoslavia Unknown Sell This Version