Husri Tasholli

Husri Tasholli

[a2216818]

Artist

Husri Tasholli Discography Tracks

Instruments & Performance

EP-6023 Ramë Demaj Dhe Avdush Spanca Ramë Demaj Dhe Avdush Spanca - Asllan Pasha(7", EP) Šumadija EP-6023 Yugoslavia 1971 Sell This Version