Baki Ceka

Baki Ceka

[a2217945]

Artist

Baki Ceka Discography Tracks

Singles & EPs

EP 16 316 Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka - Tridhjetë Vjet Ubënë Liri(7", EP) PGP RTB EP 16 316 Yugoslavia 1976 Sell This Version
S 10 392 Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka - Qysh Na Dual Ky Bedatë / Shota Galica(7", Single) PGP RTB S 10 392 Yugoslavia 1976 Sell This Version
S 10 394 Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka - Kënga E Jetimit / Kënga E Zagrebit(7", Single) PGP RTB S 10 394 Yugoslavia 1976 Sell This Version
S 10 382 Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka - Kënga E Sadik Haxhajt(7", Single) PGP RTB S 10 382 Yugoslavia 1976 Sell This Version