Vejsel Bujupi

Vejsel Bujupi

Variations:
Viewing All | Vejsel Bujupi
[a2218723]

Artist

Vejsel Bujupi Discography Tracks

Instruments & Performance

EP 16302 Vllazërit Ukaj Vllazërit Ukaj - Kenga Dede Gjonit(7", EP) PGP RTB EP 16302 Yugoslavia 1974 Sell This Version
EP 16209 Vllazërit Ukaj Vllazërit Ukaj - Kënga E Velës(7", EP) PGP RTB EP 16209 Yugoslavia 1974 Sell This Version
EPY-44675 Bajrush Doda, Zenun Gashi Dhe Tahir Batusha Bajrush Doda, Zenun Gashi Dhe Tahir Batusha - Kanga E Dem Tarakut(7", EP) Jugoton EPY-44675 Yugoslavia 1976 Sell This Version