Gani Salihu

Gani Salihu

[a2219946]

Artist

Gani Salihu Discography Tracks

Singles & EPs

EBK-0145 Ismet* E Gani Salihu Dhe Habib Shala Ismet* E Gani Salihu Dhe Habib Shala - Kahë Po Vijnë Keta Asqër Te Rinj(7", EP) Beograd Disk EBK-0145 Yugoslavia 1970 Sell This Version
EBK-0146 Ismet* E Gani Salihu Dhe Habib Shala Ismet* E Gani Salihu Dhe Habib Shala - Ani Hajde Loke(7", EP) Beograd Disk EBK-0146 Yugoslavia 1970 Sell This Version