Adem Seferaj

[a2250607]

Artist

Adem Seferaj Discography Tracks

Singles & EPs

EDK-5433 Adem Seferaj Dhe Rexhep Hajdari Adem Seferaj Dhe Rexhep Hajdari - Ty Parti Të Këndojmë Lavdi(7", EP) Diskos EDK-5433 Yugoslavia 1973 Sell This Version