Shevket Shazivari

Shevket Shazivari

[a2250627]

Artist

Shevket Shazivari Discography Tracks

Singles & EPs

EBK-0175 Irijan Mahmudi* I Përcjellur Nga Nexhat Xhemaili Me Sharki Vahit Aziri Me Kafall Dhe Shevket Shazivari Irijan Mahmudi* I Përcjellur Nga Nexhat Xhemaili Me Sharki Vahit Aziri Me Kafall Dhe Shevket Shazivari - Kënga E Cen Magjunit(7", EP) Beograd Disk EBK-0175 Yugoslavia 1971 Sell This Version