Vahit Aziri

Vahit Aziri

[a2250628]

Artist

Vahit Aziri Discography Tracks

Singles & EPs

EBK-0175 Irijan Mahmudi* I Përcjellur Nga Nexhat Xhemaili Me Sharki Vahit Aziri Me Kafall Dhe Shevket Shazivari Irijan Mahmudi* I Përcjellur Nga Nexhat Xhemaili Me Sharki Vahit Aziri Me Kafall Dhe Shevket Shazivari - Kënga E Cen Magjunit(7", EP) Beograd Disk EBK-0175 Yugoslavia 1971 Sell This Version