Orkestri Popullor E Xhavit Lotes

Orkestri Popullor E Xhavit Lotes

Members:
[a2251290]

Artist

Orkestri Popullor E Xhavit Lotes Discography Tracks

Instruments & Performance

EPY-44674 Mazllum Myezini Dhe Florent Hoxha Mazllum Myezini Dhe Florent Hoxha - Dita E Parë E Pranverës(7", EP) Jugoton EPY-44674 Yugoslavia 1977 Sell This Version