Florent Hoxha

Florent Hoxha

[a2251291]

Artist

Florent Hoxha Discography

Singles & EPs

EPY-44674 Mazllum Myezini Dhe Florent Hoxha Mazllum Myezini Dhe Florent Hoxha - Dita E Parë E Pranverës(7", EP) Jugoton EPY-44674 Yugoslavia 1977 Sell This Version