Vllazëritë Burniku

Vllazëritë Burniku

Variations:

Vllazëritë Burniku Discography

Singles & EPs

EBK-0168 Vllazëritë Burnikë* Dhe Bejtush Berisha I Shoqnuar Murat Bunjaku Vllazëritë Burnikë* Dhe Bejtush Berisha I Shoqnuar Murat Bunjaku - Dërgut Pasha(7", EP) Beograd Disk EBK-0168 Yugoslavia 1971 Sell This Version
EDK-5373 Vllazëritë Burniku Dhe Bejtush Berisha Te Shoqnuar Prej Murat Bunjaku Vllazëritë Burniku Dhe Bejtush Berisha Te Shoqnuar Prej Murat Bunjaku - Mora Avdesin E Sabahit(7", EP) Diskos EDK-5373 Yugoslavia 1971 Sell This Version