Q. Sinani

Q. Sinani

[a2251771]

Artist

Q. Sinani Discography Tracks

Writing & Arrangement

EDK-5409 Xhemajl* E Ilaz Berischa* Dhe Xhavit Kadriu Te Përcjellur Nga Shabi Sejdiu O, Qe Gjashtmdhet Mujë Xhemajl* E Ilaz Berischa* Dhe Xhavit Kadriu Te Përcjellur Nga Shabi Sejdiu - O, Qe Gjashtmdhet Mujë(7", EP) Diskos EDK-5409 Yugoslavia 1972 Sell This Version