Sadri Qelapeku

Sadri Qelapeku

[a2251858]

Artist

Sadri Qelapeku Discography

Singles & EPs

EDK-5395 Sadri Qelapeku Dhe Smail Shalja Sadri Qelapeku Dhe Smail Shalja - Kush Po Nqitët Qarshis Përpjet(7", EP) Diskos EDK-5395 Yugoslavia 1972 Sell This Version
EDK-5394 Sadri Qelapeku Dhe Smail Shalja Sadri Qelapeku Dhe Smail Shalja - Landovic Sabah Kurr Zdriti(7", EP) Diskos EDK-5394 Yugoslavia 1972 Sell This Version