Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha

Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha

Members:
Variations:
[a2380901]

Artist

Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha Discography Tracks

Singles & EPs

EDK-5317 Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha Shoqërohet Dhe Djemail Burniku Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha Shoqërohet Dhe Djemail Burniku - Krisi Pushka Ushtoj Pazari(7", EP) Diskos EDK-5317 Yugoslavia 1970 Sell This Version
EDK-5372 Bejtush Dhe Idriz Berisha* Të Percjellur Nga Murat Bunjaku Dhe Hajdin Statovci Bejtush Dhe Idriz Berisha* Të Percjellur Nga Murat Bunjaku Dhe Hajdin Statovci - Këngë E Silës(7", EP) Diskos EDK-5372 Yugoslavia 1971 Sell This Version
SND-2003 Bejtush Dhe Idriz Berisha* N'Qarshi T'Vogël(7") Diskoton SND-2003 Yugoslavia Unknown Sell This Version