Djemail Burniku

Djemail Burniku

[a2380902]

Artist

Djemail Burniku Discography Tracks

Singles & EPs

EDK-5317 Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha Shoqërohet Dhe Djemail Burniku Vllazërit Idriz Dhe Bejtush Berisha Shoqërohet Dhe Djemail Burniku - Krisi Pushka Ushtoj Pazari(7", EP) Diskos EDK-5317 Yugoslavia 1970 Sell This Version