Анатолій Мокренко

Real Name:
Анатолій Юрійович Мокренко
Profile:
Ukrainian singer (baritone). Born 22 January 1933.

Український співак (баритон). Народився 22 січня 1933 р.
Sites:
Variations:
[a2426004]

Artist

Анатолій Мокренко Discography Tracks

Albums

Анатолій Мокренко - Ivan The Terrible & Sinfonietta, Op. 48 album art Prokofiev* - Riccardo Muti, Irina Arkhipova*, Anatoly Mokrenko*, Boris Morgunov*, The Ambrosian Chorus* Prokofiev* - Riccardo Muti, Irina Arkhipova*, Anatoly Mokrenko*, Boris Morgunov*, The Ambrosian Chorus* - Ivan The Terrible & Sinfonietta, Op. 48 (Album) Angel Records US 1978 Sell This Version
CDM 7 69584 2 Анатолій Мокренко - Ivan The Terrible - Film Music Op. 116 album art Sergei Prokofiev, Ирина Архипова, Анатолій Мокренко, Борис Моргунов, Ambrosian Chorus, Philharmonia Orchestra, Riccardo Muti Sergei Prokofiev, Ирина Архипова, Анатолій Мокренко, Борис Моргунов, Ambrosian Chorus, Philharmonia Orchestra, Riccardo Muti - Ivan The Terrible - Film Music Op. 116(CD, Album, RE) EMI CDM 7 69584 2 Germany 1989 Sell This Version

Singles & EPs

ГД-000715-6 Анатолій Мокренко - Украинская эстрада album art Валентина Купріна / Анатолій Мокренко Валентина Купріна / Анатолій Мокренко - Украинская эстрада(Flexi, 7", Spl) Мелодия ГД-000715-6 USSR 1967 Sell This Version
33Д-00030595, 33Д-00030596 Анатолій Мокренко - Пiснi Василя Мовчана album art Анатолій Мокренко / Костянтин Столяр - Василь Мовчан Анатолій Мокренко / Костянтин Столяр - Василь Мовчан - Пiснi Василя Мовчана(7", Mono) Мелодия, Мелодия 33Д-00030595, 33Д-00030596 USSR 1972 Sell This Version
33ГД0002937/2-1 Анатолій Мокренко - ПІСНІ ОЛЕКСАНДРА БІЛАША album art Микола Кондратюк, Лариса Остапенко, Діана Петриненко, Анатолій Мокренко Микола Кондратюк, Лариса Остапенко, Діана Петриненко, Анатолій Мокренко - ПІСНІ ОЛЕКСАНДРА БІЛАША(Flexi, 7") Мелодия 33ГД0002937/2-1 USSR Unknown Sell This Version

Videos (18) Edit