Lapsky

Lapsky

Profile:
Pan Zimna Łapa (a.k.a. Lapsky) to turntablista, DJ i producent muzyczny mieszkający w Krakowie.

najważniejsze bitwy:
- mistrz Polski VChamps kat. MIX/DVS (2011)
- mistrz Polski IDA kat. technical (2012)
- sędzia na zawodach IDA World Finals (2013)

Działał w turntablistycznym kolektywie Missing Ingredient, moderował legendarne forum tablism.com, oraz współprowadził klasyczną audycję Turntable Show, która gościła na falach Radia Rewers. Fani skreczu w całej Polsce znają go z ogromnej ilości skrecz sesji w różnych miejscach kraju. Wielokrotnie zderzał się na scenie z takimi tuzami jak DJ Eprom, bNtheDJ, dj Krótki, DJ Chmielix, Plash czy DJ Krime.

W 2013 roku miał swój udział w filmie dokumentalnym Tuse Studio pt. "Dj Super Cuts 2", który polegał na udzieleniu wywiadu oraz zaprezentowaniu krótkiej improwizacji na gramofonie.

Producent i współautor remiksów wydawanych na CD nakładem wytwórni U Know Me Records oraz Asfalt Records. Oprócz tego nagrywa mixtape'y, skrecze i cuty. Jako doświadczony skreczer należący do ścisłej, polskiej czołówki sceny jest często zapraszany do prowadzenia warsztatów djskich, podczas których uczy sztuki posługiwania się gramofonem i mikserem jak instrumentem muzycznym.

Od kilku lat związany jest z krakowskim klubem Alchemia, gdzie występuje z Dj Kfjatkiem jako duet WildstylerZ oraz bierze udział w jam sessions. W swoich setach prezentuje głównie afrobeat, funk i hip-hop, prowadząc publiczność od lat 70' po współczesność.
Variations:
[a2550652]

Artist

Lapsky Discography Tracks

Albums

export10 Maed Meva Atak Kosmitów Maed Meva - Figures(7xFile, MP3, Album, 320) Export Label export10 Poland 2012

Compilations

PS5, none Various Atak Robotow Various - It's Not Boring, It's Ambient.(2xCDr, Comp, Ltd) Preserved Sound, AZH Promo PS5, none Poland 2012 Sell This Version