Олексій Чухрай

Real Name:
Олексій Іванович Чухрай
Profile:
Born 5.05.1939
Ukrainian composer
Sites:
Variations:
[a2830424]

Artist

Олексій Чухрай Discography Tracks

Writing & Arrangement

С92 30671 008 Олексій Чухрай - Моя Полтава album art Иосиф Кобзон Моя Полтава (as А. Чухрай) and 1 more… Иосиф Кобзон - Моя Полтава(7") Мелодия С92 30671 008 USSR 1990 Sell This Version
С30 29879 008 Олексій Чухрай - Ой, Гарна Я, Гарна album art Раїса Кириченко Молодичка Раїса Кириченко - Ой, Гарна Я, Гарна(LP, Album) Мелодия С30 29879 008 USSR 1990 Sell This Version
K005 Олексій Чухрай - "Дорогу Спадщину" Дмитра Луценка album art Раїса Кириченко Дівочий Сон and 1 more… Раїса Кириченко - "Дорогу Спадщину" Дмитра Луценка(Cass, Album) Музика На Всі Смаки K005 Ukraine 2003 Sell This Version
UM-CD 029 Олексій Чухрай - Кращі Пісні (На Вірші Дмитра Луценка) album art Раїса Кириченко Дівочий Сон · The Girl's Dream (as О. Чухрай) and 1 more… Раїса Кириченко - Кращі Пісні (На Вірші Дмитра Луценка)(CD, Album) UKRmusic UM-CD 029 Ukraine 2006 Sell This Version
RRCDS 811 Олексій Чухрай - Як я люблю тебе... (Ліричні пісні на вірші Дмитра Луценка) album art Дмитро Луценко Цілуй Мене and 4 more… Дмитро Луценко - Як я люблю тебе... (Ліричні пісні на вірші Дмитра Луценка)(CD, Comp) Rostok Records RRCDS 811 Ukraine 2007 Sell This Version