Nurije Gjurkaj

Nurije Gjurkaj

[a3614004]

Artist

Nurije Gjurkaj Discography Tracks

Singles & EPs

AS-010 Various Kënga E Llesh Palit Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(7") Artexport AS-010 Albania Unknown Sell This Version