Bajram Spahia

Bajram Spahia

[a3614306]

Artist

Bajram Spahia Discography Tracks

Vocals

AXM-042 Various Këngë Për Ded Gjon Lulin Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(7", EP) Artimpex AXM-042 Albania Unknown Sell This Version