Meli Bozgo

Meli Bozgo

[a3614307]

Artist

Meli Bozgo Discography Tracks

Vocals

AXM-042 Various Hënë E Netëve Të Vona Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(7", EP) Artimpex AXM-042 Albania Unknown Sell This Version