Zeliha Sina

Zeliha Sina

[a3614315]

Artist

Zeliha Sina Discography Tracks

Vocals

AS-038 Various Në Kodër Të Kuqe Tre Luanë Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(7", EP) Artimpex AS-038 Albania Unknown Sell This Version