Feride Kurti

Feride Kurti

[a3614352]

Artist

Feride Kurti Discography Tracks

Singles & EPs

AS-044 Various Po Pyet Bota Për Shqipërinë = Le Monde Entier S'Intéresse À L'Albanie Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(7", EP, Mono) Artimpex AS-044 Albania Unknown Sell This Version