گیتی

Real Name:
گیتی پاشایی
Profile:
Giti Pashaei was an Iranian singer born in tehran June 13, 1940, died in Tehran May 7, 1995.
Variations:
Viewing All | گیتی
[a3667543]

Artist

Singles & EPs

AR 2494 گیتی - کتاب غم / مجنون دیرین  album art گیتی کتاب غم / مجنون دیرین (7") Ahang Rooz AR 2494 Iran 1972 Sell This Version
none گیتی - کي ميگه دنيا قشنگه / حيفه حرف من و دل تموم بشه album art گیتی کي ميگه دنيا قشنگه / حيفه حرف من و دل تموم بشه(7") آپولون none Iran 1972 Sell This Version
گیتی - کاروان / سرگذشت album art گیتی کاروان / سرگذشت Ahang Rooz Iran Unknown Sell This Version
گیتی - توچشمات حقيقت مى بينم / عشق اول وآخر album art گیتی توچشمات حقيقت مى بينم / عشق اول وآخر آپولون Iran Unknown Sell This Version
گیتی - آتیش عشقه که خاموش نمی شه / تا وقتی که من بمیرم album art گیتی آتیش عشقه که خاموش نمی شه / تا وقتی که من بمیرم Ahang Rooz Iran Unknown Sell This Version
none گیتی - دل من گريه نكن \ دل تورو ميخواد album art گیتی دل من گريه نكن \ دل تورو ميخواد(7", Mono) امپريال none Iran Unknown Sell This Version
none گیتی یک دل دارم (7", Single) آپولون none Iran Unknown Sell This Version
M45 گیتی - دل تورو ميخواد / دل من گريه تكن album art گیتی دل تورو ميخواد / دل من گريه تكن(7") Imperial (11) M45 Iran Unknown Sell This Version
none گیتی - نازم كن \ كنيز album art گیتی نازم كن \ كنيز(7") آپولون none Iran Unknown Sell This Version
none گیتی - غرور شكسته / دل كس  album art گیتی غرور شكسته / دل كس (7") فانوس آبی none Iran Unknown Sell This Version
none گیتی - كل مريم / تسبيح صد دونه album art گیتی كل مريم / تسبيح صد دونه(7") آپولون none Iran Unknown Sell This Version
۲۸۴۱ گیتی - حیف / آشتی پذیر album art هایده / گیتی هایده / گیتی - حیف / آشتی پذیر(7") آپولون ۲۸۴۱ Iran Unknown Sell This Version
none گیتی - امروز دیروز فردا/خدا اون روزو نیاره album art گیتی امروز دیروز فردا/خدا اون روزو نیاره(7") آپولون none Iran Unknown Sell This Version
RT-2374 گیتی - ديگر هرگر / آتش افروز album art گیتی ديگر هرگر / آتش افروز(7") Royal RT-2374 Iran Unknown Sell This Version
١١٤٤ گیتی - نمیخواد دروغ بگی \ بمن نخند album art گیتی نمیخواد دروغ بگی \ بمن نخند(7") آپولون ١١٤٤ Iran Unknown Sell This Version
۲-۹۰۸ گیتی - شکوه سبزه زار/ دل بلهوس album art گیتی شکوه سبزه زار/ دل بلهوس(7") آپولون ۲-۹۰۸ Iran Unknown Sell This Version

Compilations

گیتی - Giti: Gole Maryam & Other His Golden Hits album art گیتی = Gity* گیتی = Gity* - Giti: Gole Maryam & Other His Golden Hits (Comp) Ahang Rooz US 1988 Sell This Version

Videos (19) Edit