Marva

Real Name:
Marva Mollet
Profile:
Belgian schlager & pop singer
Born: 23/03/1943

Albums

L. P. 1.010 Marva - Met Marva Op Een Eiland In Groen En Blauw album art Marva Met Marva Op Een Eiland In Groen En Blauw(LP) Cardinal L. P. 1.010 Belgium 1967 Sell This Version
C.L.P. 1015 Marva - Goede Vrienden Met Marva album art Marva Goede Vrienden Met Marva(LP) Cardinal Records (2) C.L.P. 1015 Belgium 1968 Sell This Version
CLP 1017 Marva - Volume N° 3 album art Marva Volume N° 3(LP) Cardinal CLP 1017 Belgium 1969 Sell This Version
BM 1002 Marva - Marva album art Marva Marva(LP, Album) Biram BM 1002 Belgium 1970 Sell This Version
C.SLP-1021 Marva - Marva En Louis Neefs Zingen Kinderliedjes album art Marva / Louis Neefs Marva / Louis Neefs - Marva En Louis Neefs Zingen Kinderliedjes(LP) Cardinal Records (2) C.SLP-1021 Belgium 1970 Sell This Version
C.S.LP. 1046 Marva - Bravo Marva album art Marva Bravo Marva(LP, Album) Cardinal Records (2) C.S.LP. 1046 Belgium 1971 Sell This Version
Marva - Marva album art Marva Marva (Album) Biram Belgium 1972 Sell This Version
6450 910 Marva - Geef de Wereld Aan de Kinderen album art Marva ,met Medewerking van Jeugdkoor Carmina ,onder Leiding van Jozef Cleymans Marva ,met Medewerking van Jeugdkoor Carmina ,onder Leiding van Jozef Cleymans - Geef de Wereld Aan de Kinderen(LP, gat) Biram 6450 910 Belgium 1973 Sell This Version
6450 912 Marva - De Verliefden Van Het Jaar album art Marva De Verliefden Van Het Jaar(LP) Biram 6450 912 Belgium 1973 Sell This Version
Marva - Dat Is Geluk album art Marva Dat Is Geluk (Album) Biram Belgium 1974 Sell This Version
6450 914 Marva - Marva album art Marva Marva(LP, Album) Biram 6450 914 Belgium 1974 Sell This Version
6450917, 6450 917 Marva - Marva album art Marva Marva(LP, Album) Biram, Biram 6450917, 6450 917 Belgium 1975 Sell This Version
6450 919 Marva - Dans Bambino album art Marva Dans Bambino(LP) Biram 6450 919 Belgium 1976 Sell This Version
6450 923 Marva - Kijk Me Maar In De Ogen album art Marva Kijk Me Maar In De Ogen(LP) Biram 6450 923 Belgium 1977 Sell This Version
6450 925 Marva - Bemind, Geleden En Geleerd album art Marva Bemind, Geleden En Geleerd(LP) Biram 6450 925 Belgium 1978 Sell This Version
2965 013 Marva - Will Tura & Marva - Liefdesliedjes ... album art Will Tura & Marva Will Tura & Marva - Will Tura & Marva - Liefdesliedjes ...(LP, Album) Topkapi 2965 013 Belgium 1979 Sell This Version
4M034-62410 Marva - Laat Ons Goede Vrienden Zijn album art Marva Laat Ons Goede Vrienden Zijn(LP) Cardinal Records (2) 4M034-62410 Belgium 1979 Sell This Version
2926 507 Marva - Mooi Is De Wereld... album art Marva Mooi Is De Wereld...(LP) Biram 2926 507 Belgium 1981 Sell This Version
50999 9140102 1 Marva Essential(CD) Emi Music Belgium 50999 9140102 1 Belgium 2012 Sell This Version
6443 302 Marva - Marva Zingt Will Tura album art Marva Marva Zingt Will Tura(LP) Biram 6443 302 Belgium Unknown Sell This Version
6451 202 Marva - Marva album art Marva Marva(LP, Album) Biram 6451 202 Brazil Unknown Sell This Version
4M 026-62409 Marva - Marva En Louis Neefs Zingen Kinderliedjes album art Marva / Louis Neefs Marva / Louis Neefs - Marva En Louis Neefs Zingen Kinderliedjes(LP) Success For Pleasure 4M 026-62409 Belgium Unknown Sell This Version

Singles & EPs

Marva - Ik Wil Je Niet Meer / Ik Hou Van Je Zoals Je Bent album art Marva Ik Wil Je Niet Meer / Ik Hou Van Je Zoals Je Bent (Single) Cardinal Records (2), Cardinal Records (2) Belgium 1963 Sell This Version
Marva - Michka album art Marva Michka (Single) Disques Vogue France 1963 Sell This Version
V. 45-1106 Marva - Harlekijn album art Marva Harlekijn(7", Single) Disques Vogue V. 45-1106 France 1963 Sell This Version

Videos (24) Edit