Orkestra E Estradës Së Tiranës

Orkestra E Estradës Së Tiranës

[a4124315]

Artist

Orkestra E Estradës Së Tiranës Discography Tracks

Singles & EPs

AM-012 Various Valle Podrimçake Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(10") Artexport AM-012 Albania Unknown Sell This Version
AM-008 Various Potpuri Vallesh Të Kukësit Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(10") Artexport AM-008 Albania Unknown Sell This Version