Петро Процько

Real Name:
Петро Миколайович Процько
Profile:
Born 1929
Ukrainian choral conductor
Sites:
Variations:
[a4527828]

Artist

Writing & Arrangement

47909, 47910 Петро Процько - А Мы Навколо Сонця / Тирольская Песня / По Садочку Ходжу album art Various А Мы Навколо Сонця (as П. Процко) Various - А Мы Навколо Сонця / Тирольская Песня / По Садочку Ходжу(Shellac, 10", Mono) Мелодия, Мелодия 47909, 47910 USSR 1969 Sell This Version
33 М32—36297-98 Петро Процько - В Сузiр'ї Дружби album art Самодiяльний Народний Хор Бавовняного Комбiнату (м. Тернопiль) Чекання (as П. Процько) Самодiяльний Народний Хор Бавовняного Комбiнату (м. Тернопiль) - В Сузiр'ї Дружби(7", Mono) Мелодия 33 М32—36297-98 USSR 1974 Sell This Version