Grupi I Vajzave, Opojë, Dragash

Grupi I Vajzave, Opojë, Dragash

Variations:
[a4536969]

Artist

Grupi I Vajzave, Opojë, Dragash Discography Tracks

Compilations

2510073 Various Lëni Mori Shoqe Punot Me Ni Vën = Leave Your Chores, My Friends (as A Group Of Women, The Village Of Opolje, Dragaš) and 1 more… Various - Песме И Игре Са Косова Са Смотре Народног Стваралаштва У Глоговцу = Kenge Dhe Valle Popullore Kosovare Nga Rivista E Folklorit Butimor E Gllogovcit = Songs And Dances From Kosovo Performed At The Glog(LP, Comp) PGP RTB 2510073 Yugoslavia 1983 Sell This Version