Sejfi Zariqi

Sejfi Zariqi

[a4620783]

Artist

Sejfi Zariqi Discography Tracks

Vocals

2113074 Hashim Shala Hashim Shala - Këndojnë Dhe Interpretojnë Këngë Folklorike Shqipe(LP, Album) PGP RTB 2113074 Yugoslavia 1985 Sell This Version

Instruments & Performance

2113074 Hashim Shala Hashim Shala - Këndojnë Dhe Interpretojnë Këngë Folklorike Shqipe(LP, Album) PGP RTB 2113074 Yugoslavia 1985 Sell This Version