Володимир Павенський

Real Name:
Володимир Михайлович Павенський
Profile:
Born 1957, Volodymyr Pavensky is a Ukrainian composer, who lives and works in Lviv.

Народився 23 травня 1957 р. в м. Чернівці. У 1972 поступив до Чернівецького музичного училища на теоретичний відділ. В 1980-85 рр. вивчав композицію у Львівській Державній консерваторії (сьогодні – Львівська Державна музична академія) ім. М. Лисенка в класі Заслуженого діяча мистецтв України, професора, Лауреата Національної Премії ім. Т. Шевченка Віктора Камінського. Учасник міжнародних фестивалів сучасної музики “Контрасти”, “Київ Музик Фест”, лауреат багатьох премій як композитор дитячої музики.
Член Національної Спілки композиторів України (з 1994 р.).
З 1985 р. працює на телебаченні і у Львівській музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької викладачем композиції.
Sites:
Variations:

Володимир Павенський Discography Tracks

Writing & Arrangement

ССР 0045 Володимир Павенський - Галицький Дзвiн album art Галицький Дзвiн Б’ють Пороги (as В. Павенський) and 6 more… Галицький Дзвiн - Галицький Дзвiн(Cass, Album) Аудіо Україна ССР 0045 Ukraine 1991 Sell This Version