Florent Boshnjaku

Florent Boshnjaku

[a4719141]

Artist

Florent Boshnjaku Discography Tracks

Writing & Arrangement

none, 072 Bajram Bylykbashi - POQI Bajram Bylykbashi - POQI - Ndoshta Me Një Blues(Cass) Estradë Muzikë Dhe Film, Not On Label none, 072 1996 Sell This Version
Promo Rona Nishliu Suus Rona Nishliu - Suus(CD, Single) RTSH Promo Albania 2012 Sell This Version
Sıla Afitap Sıla - Mürekkep (Album) Sony Müzik Turkey 2016 Sell This Version