Valon Gashi

Valon Gashi

[a4719143]

Artist

Valon Gashi Discography Tracks

Instruments & Performance

none, 072 Bajram Bylykbashi - POQI Bajram Bylykbashi - POQI - Ndoshta Me Një Blues(Cass) Estradë Muzikë Dhe Film, Not On Label none, 072 1996 Sell This Version