Zangeres Zonder Naam

Real Name:
Mary Servaes
Profile:
Dutch singer born on August 5, 1919 in Leiden (The Netherlands) and died on October 23, 1998.
Sites:
Aliases:
Variations:

Albums

P 600 301 R Zangeres Zonder Naam - Zo Is Het Leven! album art Zangeres Zonder Naam / Jerry En Mary Bey Zangeres Zonder Naam / Jerry En Mary Bey - Zo Is Het Leven! (Album) Philips P 600 301 R Netherlands 1960 Sell This Version
P 600 364 R Zangeres Zonder Naam - Zo Is Het Leven! 2 album art Zangeres Zonder Naam / Jerry En Mary Bey Zangeres Zonder Naam / Jerry En Mary Bey - Zo Is Het Leven! 2(10", Album) Philips P 600 364 R Netherlands 1961 Sell This Version
TS 5006 TL Zangeres Zonder Naam - Johnny Hoes Presenteert: de Koningin van Het Levenslied In Liedjes Die Je Nooit Vergeet ! album art Zangeres Zonder Naam Johnny Hoes Presenteert: de Koningin van Het Levenslied In Liedjes Die Je Nooit Vergeet ! (Album) Telstar (2) TS 5006 TL Netherlands 1965 Sell This Version
TP 4015 TL Zangeres Zonder Naam - Johnny Hoes Presenteert: Kerstfeest Met Mary album art De Zangeres Zonder Naam* Met Het Telstarkoor* En -Orkest* O.L.V. Jean Kraft De Zangeres Zonder Naam* Met Het Telstarkoor* En -Orkest* O.L.V. Jean Kraft - Johnny Hoes Presenteert: Kerstfeest Met Mary (Album) Telstar (2) TP 4015 TL Netherlands 1965 Sell This Version
TS 5006 TL Zangeres Zonder Naam - Liedjes Die Je Nooit Vergeet No 1 album art Zangeres Zonder Naam Met Het Telstar Orkest O.L.V. Jean Kraft Zangeres Zonder Naam Met Het Telstar Orkest O.L.V. Jean Kraft - Liedjes Die Je Nooit Vergeet No 1 (Album) Telstar (2) TS 5006 TL 1965 Sell This Version
826 408 QY Zangeres Zonder Naam - Nachtvlinders  album art De Zangeres Zonder Naam* En Jerry En Mary Bey De Zangeres Zonder Naam* En Jerry En Mary Bey - Nachtvlinders (LP, Album) Fontana 826 408 QY Netherlands 1968 Sell This Version
TFA 13021 TL Zangeres Zonder Naam - Mexico album art Zangeres Zonder Naam Mexico(LP, Album) Telstar (2) TFA 13021 TL Netherlands 1970 Sell This Version
TFA 13033 TL Zangeres Zonder Naam - De Twee Wezen album art Zangeres Zonder Naam De Twee Wezen(LP, Album) Telstar (2) TFA 13033 TL Netherlands 1972 Sell This Version
88.020 Zangeres Zonder Naam - De Bruid En Andere Successen album art Zangeres Zonder Naam De Bruid En Andere Successen (Album) Telstar (2) 88.020 Netherlands 1973 Sell This Version
TPA 89.584 Zangeres Zonder Naam - 25 Televisie Troeven album art Various, Theo & Marjan, Zangeres Zonder Naam, Danny Cardo, De Heikrekels, Karel Thiel, Nelly Wijsbek, Fred Limpens, Trio De Rog, Trudy (4), Los Bananos, Het Telstar Koor en -Orkest o.l.v. Jean Kraft Various, Theo & Marjan, Zangeres Zonder Naam, Danny Cardo, De Heikrekels, Karel Thiel, Nelly Wijsbek, Fred Limpens, Trio De Rog, Trudy (4), Los Bananos, Het Telstar Koor en -Orkest o.l.v. Jean Kraft - 25 Televisie Troeven(LP, Album, Mono) Telstar Parade TPA 89.584 Netherlands 1973 Sell This Version
TT 7648 TL Zangeres Zonder Naam - De Vondeling En Andere Grote Successen album art De Zangeres Zonder Naam* En Haar Broer Jerry* De Zangeres Zonder Naam* En Haar Broer Jerry* - De Vondeling En Andere Grote Successen(LP, Album) Telstar (2) TT 7648 TL Netherlands 1974 Sell This Version
TT 7698 TL Zangeres Zonder Naam - Als Ierse Kinderen Huilen ... album art Zangeres Zonder Naam Als Ierse Kinderen Huilen ...(LP, Album) Telstar (2) TT 7698 TL Netherlands 1974 Sell This Version
TFA 13044 TL Zangeres Zonder Naam - De Laatste Roos En Andere Successen album art Zangeres Zonder Naam De Laatste Roos En Andere Successen(LP, Album) Telstar Favoriet TFA 13044 TL Netherlands 1974 Sell This Version
TT 7659 TL Zangeres Zonder Naam - Jerry & Mary album art Zangeres Zonder Naam en haar broer Jerry Bey Zangeres Zonder Naam en haar broer Jerry Bey - Jerry & Mary (Album, Comp) Telstar (2) TT 7659 TL Netherlands 1975 Sell This Version
TFA 8057 TL Zangeres Zonder Naam - Liedjes Die Je Nooit Vergeet! *2* album art De Zangeres Zonder Naam* Liedjes Die Je Nooit Vergeet! *2* (Album) Telstar (2) TFA 8057 TL Netherlands 1968 Sell This Version
TSP 16913 TL Zangeres Zonder Naam - Mijn Leven album art Zangeres Zonder Naam Mijn Leven(LP, Album) Telstar (2) TSP 16913 TL Netherlands 1975 Sell This Version
TF 8128 TL Zangeres Zonder Naam - Onder 'n Brug Van Parijs album art De Zangeres Zonder Naam* En Haar Broer Jerry* De Zangeres Zonder Naam* En Haar Broer Jerry* - Onder 'n Brug Van Parijs(LP) Telstar (2) TF 8128 TL Netherlands 1975 Sell This Version
TSP 16910 Zangeres Zonder Naam - Keetje Tippel album art Zangeres Zonder Naam Keetje Tippel(LP) Telstar (2) TSP 16910 Netherlands 1975 Sell This Version
TMC 6776 Zangeres Zonder Naam - De Zangeres Zonder Naam Zingt Edith Piaf Successen album art Zangeres Zonder Naam De Zangeres Zonder Naam Zingt Edith Piaf Successen (Album) Telstar (2) TMC 6776 Netherlands 1977 Sell This Version
4C 064-25686X Zangeres Zonder Naam - Daar Ben Ik Weer! album art De Zangeres Zonder Naam* Daar Ben Ik Weer! (Album) EMI Belgium 4C 064-25686X Belgium 1977 Sell This Version
UK7430UL Zangeres Zonder Naam - Liedjes Voor Moeder album art Zangeres Zonder Naam Liedjes Voor Moeder(LP, Mono) Uniek UK7430UL Netherlands 1977 Sell This Version
5N 062-26067 Zangeres Zonder Naam - Zoals Vroeger album art Zangeres Zonder Naam Zoals Vroeger (Album) Bovema Negram 5N 062-26067 Netherlands 1978 Sell This Version
258.25932 Zangeres Zonder Naam - Blij Met Iedere Dag album art Zangeres Zonder Naam Blij Met Iedere Dag (Album) EMI-Bovema Holland 258.25932 Netherlands 1978 Sell This Version
RGB 12561 RL Zangeres Zonder Naam - De Mooiste Moederliedjes album art Zangeres Zonder Naam De Mooiste Moederliedjes(LP, Album) Telstar (2) RGB 12561 RL Netherlands 1978 Sell This Version
TAR 14916 TL TMC 721 Zangeres Zonder Naam - Het Jaar Van Het Kind album art Zangeres Zonder Naam Het Jaar Van Het Kind(LP) Telstar Favoriet TAR 14916 TL TMC 721 Netherlands 1979 Sell This Version

Videos (121) Edit