P. Gjergji

[a5670266]

Artist

P. Gjergji Discography Tracks

Singles & EPs

C 26388 P. Gjergji - Dollia E Vitit Të Ri / Për Ty album art A. Take* Dhe P. Nikaj / P. Gjergji A. Take* Dhe P. Nikaj / P. Gjergji - Dollia E Vitit Të Ri / Për Ty(Shellac, 10") Drejtoria E Radiodifuzionit Shqiptar, Supraphon C 26388 Albania Unknown Sell This Version