Tursuna Vahidi

Tursuna Vahidi

[a5950242]

Artist

Tursuna Vahidi Discography Tracks

Writing & Arrangement

M-33/842, M-33/843 Ansambli Shtetetor I Kengeve Dhe Valleve Popullore Te Republikes Popullore Te Shqiperise Kenga E Mao Ce Dunit Ansambli Shtetetor I Kengeve Dhe Valleve Popullore Te Republikes Popullore Te Shqiperise - Kenge Korale(10") Pllake Shqipetare, Pllake Shqipetare M-33/842, M-33/843 Albania Unknown Sell This Version