Koço Uçi

Koço Uçi

[a5950247]

Artist

Koço Uçi Discography Tracks

Writing & Arrangement

M-33/842, M-33/843 Ansambli Shtetetor I Kengeve Dhe Valleve Popullore Te Republikes Popullore Te Shqiperise Kenge Per Partine E Punes Ansambli Shtetetor I Kengeve Dhe Valleve Popullore Te Republikes Popullore Te Shqiperise - Kenge Korale(10") Pllake Shqipetare, Pllake Shqipetare M-33/842, M-33/843 Albania Unknown Sell This Version