K. Lara

[a6190629]

Artist

K. Lara Discography Tracks

Singles & EPs

AM-009 K. Lara - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare album art Various Për T'arthmen E Ndritur = Pour L'Avenir Radieux Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare(10") Artexport AM-009 Albania Unknown Sell This Version